Jaro Seman - kúzelník
Zdieľať na facebook

Profil:

Taaakže. Kto som, čo som, čo robím?

Volám sa Jaroslav Seman. Mám 39 rokov a žijem v Bratislave. Kúzelníctvu sa venujem 29 rokov a bruchovravectvu 12 rokov. Stop! Nebojte sa. Nebudem tu písať celý svoj životopis od A po Z :)

Dôležitejšia je otázka - Čo pre Vás môžem urobiť?

Cieľom mojej práce je to, aby sa ľudia zabávali, smiali a na chvíľu zabudli na všetky starosti.

Mojim hlavným posolstvom (Core message) je:

Pomáham ľudom vytvoriť si také spomienky, ktoré obohatia ich život. Vyrábam úsmevy na tvárach svojich zákazníkov :)

Dosahujem to pomocou kúzelníckych programov, modelovaním balónov a ako jediný na Slovensku aj prostredníctvom bruchovraveckého programu.

Brucho čo? Kedysi sa to volalo Bruchomluvectvo. V dnešnej dobe sa tomu spisovne hovorí bruchovravectvo. Prípadne ako mi raz povedala Pani Zdenka Studenková v televíznej relácií Tomu neuveríš ''bruchohovorca'' :)

Často sa ma ľudia pýtaju, ako som sa dostal ku kúzelníctvu. Priližne v 10 rokoch som videl v Bratislavskom PKO kúzelníka Alexandra Geriča. Hneď v prvom momente ma to uchvátilo a povedal som si, že aj ja budem kúzelníkom. Stalo sa :) Riadim sa totiž heslom - Nikdy sa nevzdávaj. Keď má človek sen, tak je už na polovicu splnený. Vždy treba mať sny a ísť si za nimi.

V roku 1997 som sa stal členom Bratislavského klubu kúziel, Českého magického svazu a už to šlo ako na bežiacom páse :) Pribudlo členstvo v Slovenskej asociácii kúzelníkov. Spoluorganizoval medzinárodné kúzelnícke festivaly Art Fest a Magická Bratislava. Prispieval článkami na webovú stránku Slovenskej asociácie kúzelníkov a spolupracoval s charitatívnou organizáciou Smiling Hospital Found. Momentálne som jeden zo správcov facebukovskej stránky Slovenskej asociácie kúzelníkov.

Bruchovravectvo ma zas zaujalo v televízii. Zohnal som si materiál a hor sa do ťažkého trénovania, písania scenára, ovládania bábky atď. Po nejakom čase som vystúpil pred verejnosťou a nastala fáza zlepšovania sa :) Inak to totiž nejde. A ako to dopadlo? Pozrite si video a prečítajte si Referencie.

V roku 2008 som sa rozhodol, že mojou prácou sa stane to, čo ma baví. Kúzelníctvo a bruchovravectvo ma živí a dúfam, že ešte bude veeľmi dlho. Držte palce :) Ak ste prečítali profil až do konca, tak Vám gratulujem a zároveň aj ďakujem :)

V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky na čislo 907 107 555, alebo píšte na e-mail magictime@magictime.sk

S radosťou sa postarám o to, aby sa aj na Vašej akcii ľudia zabávali a smiali.

Prajem Vám veľa krásnych a úsmevných dní :)

Ak chceš byť šťastný, tak buď. ( Lev nikolajevič Tolstoj )

Člen Bratislavského klubu kúziel: 1997 - 2005
Člen Českého magického svazu: 1997 -
Člen Slovenskej asociácie kúzelníkov: 2003 -
Člen a spoluzakladateľ Magického klubu Abrakadabra: 2007 - 2009

Spoluorganizátor medzinárodného kúzelníckeho festivalu: Art Fest 2004 a Magická Bratislava 2007

Spolupráca s charitatívnou organizáciou Smiling Hospital Fund: Vystúpenia pre deti vo Fakultnej nemocnici Kramáre.

Prvé verejné kúzelnícke vystúpenie: 1. 12. 1997 - Pizza Hut v Bratislave.

Prvé verejné bruchovravecké vystúpenie: 1. 6. 2008 - Kaštiel v Strážkach.© 2008 SPOON   tvorba web stránok    upgrade: © 2010-13 KEVAR  Autor na Google+ Jaroslav Seman